Waar kun je de voorstelling bezoeken? Koop tickets bij het theater bij jou in de buurt. Dit is de speellijst van de voorstelling:

Dag en datum Tijd Theater Plaats Website
woe 21 september 2016 14.30 uur Castagnet Wijkgebouw ROTTERDAM http://www.freewebs.com/castagnet/kinderen.htm
zat 24 september 2016 14.30 uur Theater De Willem PAPENDRECHT http://www.theaterdewillem.nl/
zon 25 september 2016 15.00 uur Parkstad Limburg Theaters HEERLEN http://www.parkstadlimburgtheaters.nl/
woe 5 oktober 2016 16.00 uur Theater De Maaspoort VENLO http://www.maaspoort.nl/
zon 9 oktober 2016 14:00 uur Theater De Purmaryn PURMEREND* http://www.purmaryn.nl/
zon 16 oktober 2016 15.00 uur TheaterZINiN NIJVERDAL http://www.zinin.com/
zon 23 oktober 2016 14.30 uur De Hanzehof ZUTPHEN http://www.hanzehof.nl/
don 3 november 2016 19.00 uur Atlas Theater EMMEN http://www.atlastheater.nl/
zon 6 november 2016 14.30 uur Theater De Leest WAALWIJK http://www.deleest.nl/
zon 20 november 2016 14.30 uur Stadsschouwburg Haarlem HAARLEM http://www.theater-haarlem.nl/
ma 21 november 2016 10.00 uur Stadsschouwburg Haarlem HAARLEM* http://www.theater-haarlem.nl/
zat 10 december 2016 14.00 uur Ledeltheater OOSTBURG http://www.ledeltheater.nl/ 
zon 11 december 2016 15.00 uur Theater De Maagd BERGEN OP ZOOM http://www.demaagd.nl/
zon 18 december 2016 14.00 uur Schouwburg de Meerse HOOFDDORP http://www.demeerse.com/ 
ma 26 december 2016 15.00 uur Theaterhotel De Oranjerie ROERMOND http://www.oranjerieprogramma.nl/nl/ 

*=SCHOOLVOORSTELLING

De agenda voor het seizoen 2016:

 

februari 2016
zaterdag 6 februari 2016 14.00 uur De Alkeburcht ROELOFARENDSVEEN www.wijpresenteert.nl
zondag 7 februari 2016 15.00 uur CC Cascade HENDRIK-IDO-AMBACHT www.stichting-cascade.nl
zondag 14 februari 2016 15.00 uur Theater Carrousel OMMEN www.theatercarrousel.nl
zondag 21 februari 2016 11.00 uur Theater Walhalla ROTTERDAM www.theaterwalhalla.nl
woensdag 24 februari 2016 15.00 uur Bibliotheektheater ROTTERDAM www.bibliotheek.rotterdam.nl
zaterdag 27 februari 2016 16.00 uur CC De Klameare WORKUM www.nutworkum.nl
PREMIÈRE: zondag 28 februari 14.00 uur Koninklijke Schouwburg DEN HAAG www.ks.nl
maart 2016
woensdag 2 maart 2016 15.00 uur Schouwburg De Lawei DRACHTEN www.lawei.nl
zondag 6 maart 2016 15.00 uur t Kielzog HOOGEZAND-SAPPEMEER www.kielzog.nl
zondag 13 maart 2016 15.00 uur Theater De Kappen HAAKSBERGEN www.dekappen.nl
zondag 27 maart 2016 14.00 uur CulturA NOOTDORP www.cultura-nootdorp.nl
maandag 28 maart 2016 11.00 uur Theater Markant UDEN www.theatermarkant.nl
april 2016
woensdag 6 april 2016 15.00 uur MFC Allemanswaard AMERONGEN www.cultuuragendaheuvelrug.nl
zondag 10 april 2016 14.00 uur Theater Hofpoort COEVORDEN www.theaterhofpoort.nl
zondag 17 april 2016 14.30 uur Parktheater EINDHOVEN www.parktheater.nl
zondag 24 april 2016 14.00 uur De Tamboer HOOGEVEEN www.detamboer.nl
zaterdag 30 april 2016 14.30 uur Theaterkerk Wadway WADWAY/SPANBROEK www.theaterkerkwadway.nl
mei 2016
zondag 1 mei 2016 15.00 uur Fulcotheater IJSSELSTEIN www.fulcotheater.nl
dinsdag 3 mei 2016 14.00 uur Oude Luxor Theater ROTTERDAM www.luxortheater.nl
woensdag 4 mei 2016 14.00 uur Agora Theater LELYSTAD www.agora-lelystad.nl
zondag 8 mei 2016 15.00 uur Schouwburg Amstelveen AMSTELVEEN www.schouwburgamstelveen.nl
zondag 22 mei 2016 15.15 uur Stadsschouwburg De Harmonie LEEUWARDEN www.harmonie.nl

 

 

 

Shares
Share This